Par mani, mums un rakstīšanu

Kas ?!

Es, mazā un tik brīnišķīgā Miķeļa mamma, jau vairākas naktis nespēju – klik – un aizvērt acis, jo prātā ir visādas domas, kuras mēģinu ‘pa smuko’ noformulēt tā, it kā vajadzētu kaut kur rakstīt, kādam prezentēt. Tad ‘nočortojos’un eju taču gulēt, jo tāpat jau nekur neuzrakstīšu. Kopš mūsu ģimenei pievienojās Miķelis, vārds ‘kāpēc‘ vispār kļuvis bezgala populārs, īpaši manā prātā! Un tad nāk tā apziņa, ka ir ‘kāpēcīši’ uz kuriem jāmeklē atbildes, bet ir arī tādi, kurus nemaz nevajag palaist skaļi, vajag vienkārši darīt! Kā ar šo blogu (man nepatīk tas vārds, jo sabiedrība to ir novazājusi, īpaši savienojumā ar vārdu mamma, bet par to vēlāk, citreiz, varbūt!), ko es saukšu par rakstīšanu, nevis blogu!

Ko ?!

Nu, šo rakstīšanu! Ņemt un rakstīt to, kas interesanti, kas prātā, kas neprātīgs, ko vīram apnicis klausīties, kas aktuāli, kas vairs nē, bet pati lielākā lieta, ko vēlos dokumentēt – dažādi procesi, kam katra jaunā mamma iet cauri, bet atkal un atkal rodas jautājumi! Tāpēc gribu dalīties ar savu pieredzi un ne jau tāpēc, ka cerēšu, ka kāds izlasīs un tam kādam baigi noderēs, bet tāpēc, ka pašai noderēs, kad nākamreiz iešu tam cauri!🙂

Kāpēc ?!

Kāpēc nosaukums ir Miķeļpelīte ?! Tāpēc, ka mans, šajā brīdī tikai 6 nedēļas vecais dēlēns Miķelis izskatās pēc pelītes 🙂 Sākumā gribēju dot nosaukumu mammaparastaa. Kāpēc ?! Jo to mammu blogi, kurus esmu iecienījusi lasīt (par to vēlāk noteikti uzrakstīšu kurus!) ir baigi forši, nu tiešām patīk lasīt un līdzi just tam kā citām iet, BET .. tās ir tādas mammas, kas ēd eko, kas velk mugurā savām pelītēm lindex un katru svētdienu brančo. Es tāda mamma neesmu, es esmu mamma parastā. Un šeit itin nemaz nav nepatika pret augstāk minētajām mammām, nekādā ziņā! Es vienkārši esmu citāda, vienkārša, parasta, bet tomēr mūsdienīga un atvērta kam jaunam🙂. Kā piemēram – rakstīšanai! Aiziet !!