Jaunā gada apņemšanās Nr.2 – grāmatas!

cof

Es jau reiz minēju, ka man ļoti nepatīk Jaunajā gadā kaut ko apņemties, jo tas liekas klišejiski un uzliek gandrīz tādu kā zīmogu un sajūtu, ka kādam ir jāatskaitās! Vienu lietu es jau apņēmos, par kuru var lasīt šeit, pienākusi kārta otrajai!

Šovakar ar vīru uzspēlējām spēlīti – kuras no grāmatu plauktā esošajām grāmatām tu esi izlasījis!? Līmējām virsū lapiņas un abi bijām pilnībā ierauti azartā, par laimi, Miķelis bija atradis somiņu kurā krāmēt iekšā visu, kas pa ceļam un izskatījās visai aizņemts, lai ļautu vecākiem izklaidēties! Rezultātā parādījās arkārtīgi milzīga vēlme lasīt, lasīt, lasīt! Tad atcerējos, ka Instagram-ā, patiešām neatceros kurā profilā (ja kāds zina, droši uzrādiet un es nomainīšu uz tās jaukās personas vārdu), ieraudzīju jaunā gada apņemšanos – izlasīt 40 grāmatas! Es tā ātri parēķināju, ka tas nozīmē vairāk kā 3 grāmatas mēnesī un mudīgi noliecu galvu šīs idejas autores priekšā, tas patiešām ir daudz, ņemot vērā dinamisko ikdienas gaitu! Tomēr gribu pievienoties šai’ idejai un nospraust savu mērķi (tiesa gan – pieticīgāku!) – 25 grāmatas gadā, kas būtu apmēram 2 grāmatas mēnesī, kas tāpat ir ļoti daudz! Bet, spriežot pēc sarkanajām lapiņām grāmatu plauktā (kas apzīmē to literatūru, kuru es esmu izlasījusi), man pat nevajadzēs nevienu jaunu grāmatu!

Es tomēr esmu baigais grāmatu frīks! Ja kaut kur ieraugu kādu labu, rekomendācijām bagātu grāmatu, es uztaisu screenshotu ar to iekš ibook.lv (piedodiet, bet jaunu grāmatu cena man liekas baigi augsta, tāpēc ļoti atbalstu andeles tipa grāmatu tirdziņu, tur esmu iegādājusies patiešām daudz lasāmvielu par patiešām labu cenu!) un gaidu tādu dienu, kad būšu pietiekami nobriedusi, lai sazinātos ar pārdevēju un saorganizētu grāmatas pirkšanu! Man patīk pirkt grāmatas! Un, lai gan šobrīd ir tiešām sarežģīts laiks, lai tās lasītu (nu, ziniet, viengadnieks prasa savu laiku spēlēm, savu laiku miegam!), tomēr ceru, ka kādā jaukā dienā secināsim, ka esam iemācījušies laiku menedžēt un atstāt arī lasītpriekam!

Es ļoti gribu vēlēt visiem laiku grāmatu lasīšanai un, kas ne mazāk svarīgi – vēlmei atvērt grāmatu! Es ļoti gribu vēlēt sev un vīram iemācīties atrast laiku lasīšanai! Es ļoti gribu Jums atgādināt, ka par cilvēku ļoti daudz pasaka tas, kāds ir viņa grāmatu plaukts – iegādājieties, dāviniet, dalieties ar grāmatām! Lasiet! Un lai tas izdodas labāk kā mūsu ģimenē šobrīd 🙂 Es ļoti gribu novēlēt sev atrast laiku, lai uzrakstītu par grāmatām, kuras esmu tik tikko izlasījusi un, iespējams, tā iedrošinātu vēl kādu tieši šo grāmatu izlasīt!

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s